2015

Kategoria dla uczniów gimnazjum:

*Wyróżnienie- „Rozmowa”. Twórcą filmu jest Mateusz Torski z Gimnazjum nr 3 im. Podróżników i Odkrywców Polskich w Oleśnicy. Opiekun projektu: Marzenna Śliwka.

*Wyróżnienie- „O doktorze Hiszpanie”. Twórcami filmu są uczniowie z Gimnazjum nr 33 w Bydgoszczy. Opiekun projektu: Renata Kubińska.

*III miejsce- „Opowieść wigilijna”. Film zrealizowany przez uczniów z Gimnazjum nr 4 w Goleniowie. Opiekun projektu: Marta Bogumił- Felbur.

*II miejsce- „Ziemia, planeta ludzi”. Film stworzony przez uczniów skupionych w Szprotawskim Domu Kultury. Opiekun projektu: Dominik Burchard.

*I miejsce- „Zabawa w klucz”. Twórcami filmu są uczniowie z Katolickiego Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Kielcach. Opiekun projektu: Anna Karp.

Kategoria dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

*Wyróżnienie- „Przemiana”. Twórcą filmu jest Julia Fukiet z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego „Bednarówka” w Warszawie. Opiekun projektu: Karolina Haka- Mazowiecka.

*III miejsce- „O zbrodni”. Film przygotowany przez uczniów z XXVI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Opiekun projektu: Anna Horwat.

*II miejsce- „Pojedynek”. Film przygotowany przez uczniów z Zespołu Szkół nr w Kołobrzegu. Opiekun projektu: Anna Stokłosa.